HAKKIMIZDA

Edak şirketler grubu 1989 yılında Tümak İnşaat olarak Adana’da kurulmuş olup,1997 yılında sermaye artırımı ile birlikte büyüme sürecine girdikten sonra faaliyet alanını daha da genişletmiştir. Bununla beraber kurumsallaşma süreci giren firma faaliyetlerine yurt içi ve yurt dışında devam etmektedir.


Edak İnşaat Türkiye’nin birçok ilinde gerek altyapı gerekse üst yapı inşaatlarını başarıyla tamamlamaya devam etmektedir. Firmamız irili ufaklı, bilgi, beceri ve deneyim gerektiren, teknik özellikli birçok işe imza atmıştır. Otoyol viyadüklerinden sanat yapılarına, deprem takviye işlerinden hastane inşaat ve revizyonlarına, NATO tipi cephaneliklerden kapalı spor salonları ve kapalı yüzme havuzlarına, çeşitli konut inşaatlarından okul binalarına kadar birçok farklı inşaat işini başarıyla hayata geçirmiştir.


Edak İnşaat olarak inşaat sektöründe öncü, çevreye ve doğaya duyarlı, günümüz standartlarına ve koşullarına uygun, modern ve kullanışlı, ileri yapım teknikleri ile inşa edilmiş, teknolojiyi de içerisinde barındıran kaliteli yapılar üretmeye devam edeceğiz.